Friday 01 July 2016 | Następną gamę telewizorów HD 3-ciej generacji z tunerem typu Twin: do cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T2) oraz satelitarnej (DVB-S2), oba z kodowaniem H.265 / HEVC.
TV Palco24 LED07

Telewizor staje się głównym domowym systemem rozrywki z setkami kanałów naziemnych i satelitarnych, włoskich i zagranicznych, płatnych i darmowych, w jakości HD.

Pierwsza instalacja PALCO LED07 TV odbywa się w dwóch krokach, ponadto główne funkcje jak skanowanie nowych kanałów, sortowanie kanałów i ich uaktualnianie są wykonywane automatycznie, ale mogą być także zmieniane za pomocą przyjaznego dla użytkownika pilota dołączonego do opakowania, z dużymi przyciskami dla większej wygody.

Po podłączeniu dysku do portu USB 2.0, PALCO LED 07 mogą służyć jako odtwarzacz multimedialny. Wszystkie modele obsługują CI + i są kompatybilne z certyfikowanymi: Tivù SAT i Mediaset Premium HD CAM.

Modele PALCO19, 22 i 24 LED07, dzięki dołączonemu adapterowi 12V, mogą być łatwo instalowane w kempingach, kamperach, na łodziach, natomiast dzięki zaawansowanemu trybowi hotelowemu pozwalającemu na zablokowanie ustawień, idealnie nadają do instalacji w hotelach i rezydencjach.